25 Грудня, 2015

Електронна бібліотека

Цей розділ сайту є віртуальним приміщенням бібліотеки.
Надаючи в користування документи з Електронної бібліотеки, бібліотека Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького не переслідує жодної комерційної мети. Бібліотека діє винятково з метою надання електронних видань для підтримки навчально-виховного та наукового процесу в навчальному закладі.
Електронні документи та електронні версії друкованих видань, що представлені в Електронній бібліотеці, є об’єктами авторського права та охороняються міжнародними конвенціями і законодавством України. Правовласники документів зберігають за собою виключне право дозволяти, здійснювати та визначати умови їх використання.

УВАГА! Документи з фонду Електронної бібліотеки призначені лише для особистого використання офіційно зареєстрованих користувачів та не передбачають подальшого поширення, копіювання, публікації, тиражування будь-якими засобами, передачі іншим особам, використання з комерційною метою, розміщення на інших веб-сторінках, розсилання та ін. За порушення цієї вимоги користувачі несуть особисту відповідальність у відповідності до діючого законодавства України. Вашу офіційну реєстрацію та звернення до пошукового апарату Електронної бібліотеки ми розглядаємо як згоду з вищевказаними умовами користування нашим ресурсом

 

ДБН – Державні будівельні норми

ЕБ “Підручники, посібники, конспекти лекцій”